Spor
Kadınlar Süper Lig’de Kastamonu Belediyesi öne geçti
![](https://haberico.com/wp-content/uploads/2023/06/kadinlar-super-ligde-kastamonu-belediyesi-one-gecti-sX91u3Kd-750x470.jpg)
KASTAMONU (İGFA) – 2022-23 Hentbol Sezonu Kadınlar Süper Ligi’nde Kastamonu Belediyesi, Konyaaltı Belediyesi’ni 32-30 yenerek final serisinde 2-0 öne geçti.
Kastamonu Merkez Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada ilk yarıyı da Kastamonu Belediyesi 17-13 önde kapattı.
Hatırlanacağı gibi Antalya’da oynanan ilk maçı Kastamonu Belediyesi 34-33’lük skorla kazanmıştı.
Final serisinin üçüncü maçı yarın (4 Haziran Pazar) saat 13.30’da yine maçı Kastamonu Merkez Spor Salonu’nda oynanacak ve TRT Spor Yıldız kanalında canlı olarak yayınlanacak.